پروژه آماده افتر افکت
نوشته شده توسط : سجاد

چرا پروژه آماده افتر افکت

پروژه آماده افتر افکت ] با ارزان تر شدن فناوری ، ساخت فیلم آسانتر و آسان تر می شود. اما ساخت یک فیلم با کیفیت هنوز کار ساده ای نیست. بدون مهارت های مناسب یا بودجه مناسب ، هرگونه تولید ویدیو توانایی پایان دادن به نتایج وحشتناک را دارد. من مطمئن هستم که می دانید من درباره چه چیزی صحبت می کنم. پروژه آماده افتر افکت همه چیز را تغییر داده اند ، با اضافه کردن انیمیشن ها و تصاویر می توانید جهش های بزرگی را به سمت نتایج با کیفیت بالا بدست آورید. در اینجا ۱۰ دلیل وجود استفاده از الگوهای با کیفیت بالا After Effects به شما کمک می کند تا در بخشی از بودجه تولید خود فیلم های شگفت انگیز تهیه کنید.

۱٫ یک پیست درست کنید

سالها است که مناقصه کارهای ویدئویی به همین صورت بوده است. شما یک طراح را بدست می آورید که برای برنده شدن در کار ، روی یک فضای خلاق عالی کار می کند. این معمولاً شامل داستانهای داستانی است که با دردسر کنار هم قرار می گیرند تا (شاید) برنده شغل شوند. چه می شود اگر یک الگوی After Effects می تواند به عنوان نقطه شروع مفاهیم شما عمل کند؟ با این وجود بهتر است ، چرا ۳ مورد مختلف را بارگیری نکنید تا به شما در ارائه گزینه های بیشتر به مشتریان خود کمک کنید؟ مقرون به صرفه بودن پروژه آماده افتر افکت می تواند انعطاف پذیری شگفت انگیز در ایجاد تابلو یا فیلم های خشن برای شما در فروش ایده های شما ایجاد کند.

۲٫ صرفه جویی در وقت

پروژه آماده افتر افکت

شما این ویدئو را تمام می کنید ، و پس از آن احتمالاً باید روی نسخه های مختلف کار کنید و بعضی اوقات شاید حتی یک مجدد کامل نیز انجام دهید. مشتریان گاهی اوقات آسان نیستند ، اما با استفاده از الگوهای After Effects فرصتی برای تغییر چیزهایی که قبلاً ساخته شده است دریافت می کنید. به این ترتیب ، وقتی همه چیز تغییر می کند ، لازم نیست از هیچ چیز شروع کنید. بسیاری اوقات می توانید الگوی دیگری را انتخاب کرده و گزینه های دیگری برای پروژه پیدا کنید. ما می دانیم که خلاقیت می تواند برای برخی افراد یک چیز باشد و شاید برای شخص دیگر معنی دیگری باشد. یک الگوی After Effects می تواند با ارائه گزینه های سریع برای هرگونه نگاه برای فیلم های شما ، به شما در حرکت نظرات مختلف افراد درگیر کمک کند. بار انداز بزرگ

۳٫ ایستادگی کردن

یکی از بزرگترین سوء تفاهم ها در مورد الگوهای After Effects این است که افراد این ایده را دارند که استفاده از آنها باعث می شود تا آنها از داشتن یک فیلم منحصر به فرد جلوگیری کنند. دلیلش این است که شخص دیگری ممکن است از همان الگوی استفاده کند. اما معتقدم که این اشتباه است. به نظر من ، تنها روشی که اتفاق می افتد این است که شما آن را به اندازه کافی سفارشی نکنید. پروژه آماده افتر افکت بسیار قابل تنظیم هستند. اگر کمی کار و خلاقیت بگذارید ، یک فرصت واقعی برای ایستادگی وجود دارد. فقط اطمینان حاصل کنید که از گزینه های موجود در هر پروژه ای که بارگیری می کنید استفاده کنید و به سرعت می توانید یک فیلم شگفت انگیز با نتایج بی نظیر داشته باشید.

۴٫ مدولار بودن

پروژه آماده افتر افکت

تقریباً می توان همه الگوهای را برای ایجاد چیزهای جدید جدا کرد. هر چیزی از جلوه های متن ، گرفته تا انتقال و حتی نشان های آرم را می توان از پروژه آماده افتر افکت مختلف بیرون کشید تا بدون استفاده از همان الگوی After Effects ، یک فیلم شگفت انگیز بسازید. فقط باید مراقب باشید قسمت های کاملاً متفاوت انیمیشن را با هم تلفیق نکنید. همچنین ، مطمئن شوید که رنگ ها و سایر ویژگی ها به راحتی قابل تغییر هستند تا مطمئن شوید که با ظاهری یکپارچه کار خواهید کرد. برخی از پروژه آماده افتر افکت به طور خاص برای این منظور ایجاد می شوند.

۵٫ پس انداز کنید

پروژه آماده افتر افکت

هر طراح حرکتی ماهر و با هزینه ای ۳۵ تا ۱۰۰ دلار در هر ساعت برای شما هزینه خواهد کرد. یک پروژه “عالی” می تواند هزاران دلار هزینه کند. با پروژه آماده افتر افکت ، حتی اگر یک طراح حرکتی را برای سفارشی کردن الگو خود استخدام کنید ، به سرعت هزینه های شروع از ابتدا را کاهش می دهید. همچنین ، اگر یک طراح حرکتی هستید ، می توانید با داشتن یک نقطه شروع برای هر پروژه ویدیویی ، تلاش زیادی را صرفه جویی کنید.

۶٫ یاد بگیرید

چندی پیش جذابیت من با Adobe After Effects از کنترل خارج شد. می خواستم بیشتر و بیشتر یاد بگیرم. من به سرعت فهمیدم که بهترین راه برای یادگیری گرفتن پروژه شخص دیگر برای دیدن نحوه ساخت آن است. یادم است که لایه به لایه می رفتم ، با دقت به هر اثر و کارهایی که می کرد نگاه می کردم. در آن زمان ، الگوهای After Effects وجود نداشتند ، اما آرزو می کنم که آنها وجود داشته باشند. بیشتر پروژه آماده افتر افکت با کیفیت بالا توسط هنرمندان بزرگی با سالها تجربه ایجاد می شوند. وقتی یک الگوی باز می کنید ، می توانید ببینید که چگونه ایجاد شده است. نمی توانم به یک روش بهتر برای یادگیری فکر کنم.

۷٫ با روندها همراه باشید

طراحان حرکتی که در صنعت After Effects مشغول به کار هستند همواره به دنبال چیز بعدی هستند که از نظر ویدئویی جالب است. در اکثر موارد ، می توانید با مشاهده اینکه چه الگوهای خرید و فروش برتر هستند ، به سرعت آخرین روندها را مشاهده کنید. هر چیزی که تعداد بارگیری بالایی داشته باشد به همین دلیل محبوب است. من اغلب این تغییر را دیده ام. هیچ کس نمی خواهد یک ویدیو با ظاهری مورخ داشته باشد.

۸- حجم کار بالاتر

پروژه آماده افتر افکت

با استفاده از پروژه افترافکت ، یک فرصت بزرگ وجود دارد که بتوانید حجم کاری را که ایجاد می کنید افزایش دهید. این به نظر واضح است ، اما اگر فرصتی برای انتخاب دارید ، آیا یک مشتری را ترجیح می دهید ، کاری را انجام می دهید که ۲-۳ هفته با قیمت حق بیمه شما طول بکشد ، یا بیست مشتری با قیمت مناسب تری ، اما زمان کمتری را برای شما می گیرد؟ با اندیشه بسیار اندکی گزینه دوم را انتخاب می کردم. هر مشاغل تولید فیلم با یک مشتری مجرد بسیار آسیب پذیر است. اگر خودتان هستید یا تیم کوچکی دارید ، الگوهای After Effects می توانند به شما در پذیرش کارهای خیلی بیشتر کمک کنند.

۹٫ ارزش تولید

پروژه آماده افتر افکت

برخی از الگوهای پس از اثر فقط شگفت انگیز به نظر می رسند. من می توانم تضمین کنم که یک ویدیوی متوسط ​​به نظر می رسد با استفاده از سوم های پایین یا انتقال مناسب ، حرفه ای تر به نظر برسد. من واقعاً تعجب کرده ام که تعداد بیشتری از افراد برای بهبود ارزش تولید فیلم های خود از الگوهای After Effects استفاده نمی کنند. آنقدر محتویات شناور وجود دارد که واقعاً می تواند کمی از عشق استفاده کند.

۱۰٫ گزینه های نامحدود

طراحان حرکت با کیفیت سالهاست که اقدام به ایجاد الگوهای After Effect می کنند. گاهی اوقات مردم سوء تفاهم از رسانه های محل سکونت را به عنوان موضوع واقعی الگوی After Effects نمی شناسند. به نظر من اکثر پروژه آماده افتر افکت می توانند تقریباً در مورد تولید ویدیو تنظیم شوند. این مهم است که به این فکر کنید که چه چیزی برای اهداف تولید شما مفید است و انتخاب های مناسب را انجام می دهد. به راحتی می توانم بگویم که تقریباً برای هر نیاز ، یک الگوی After Effects وجود دارد.

ما در روزهای شگفت انگیز زندگی می کنیم. اگر صبور هستید و می خواهید یاد بگیرید ، پروژه آماده افتر افکت می توانند به شما در ساخت فیلم هایی با کیفیت بالا کمک کنند که باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش و پول زیادی می شوند. حتماً از کتابخانه در حال رشد ما در پروژه آماده افتر افکت برای تأخیر با شاهکار ویدیوی بعدی خود مطلع شوید. رندر خوبی را برایتان آرزو مندیم!

:: بازدید از این مطلب : 1250
|
امتیاز مطلب : 26
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : 1 فروردين 1393 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: